اصفهان،اتوبان شهید دستجردی،مجموعه‌ی سیتی سنتر،طبقه‌ی سوم و چهارم 03136550515,03136516834 [email protected]

به دانشگاه جامع علمی-کاربردی مرکز سیتی سنتر خوش آمدید!

ثبت نام

درباره ما

مرکز آموزش علمی- کاربردی اصفهان سیتی سنتر با هدف گسترش مرزهای دانش و فناوری، افزایش کیفیت آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد در بهمن ماه سال ۱۳۹۲ در مجموعه قلب شهر تأسیس شده است. این مرکز تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه جامع علمی-کاربردی در حال فعالیت می باشد.

اطلاعات بیشتر

جدیدترین اخبار
مهر 03، 1401
تمدید انتخاب واحد
انتخاب واحد ترم مهر 1401 ازتاریخ دوم تا پنجم مهرماه تمدید شد.
شهریور 17، 1401
راز ماندگار شدن از زبان مسعود صرامی کار آفرین برتر
با هم در این خبر ببینیم

رشته های تحصیلی

در زمینه ی فرهنگ و هنر و مدیریت و خدمات اجتماعی
در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته

هنرهای تجسمی-گرافیک

گرافیک اثری هنری است که پیامی را به صورت بصری در کوتاه ترین زمان ممکن به مخاطب خود منتقل می کند و در او تاثیر مشخصی می گذارد.

مديريت کسب و کار

در دنیای پر رقابت امروز، نیاز به آشنایی با مبانی نظری کسب و کار و مهارت های لازم در این زمینه برای پیش برد اهداف حرفه ای در آن به وضوح احساس می شود.

سینما-کارگردانی

بازتاب و نگاه دوباره به رویدادهای زندگی به وسیله هنر سینما در زندگی اشخاص نمایان می گردد. گسترش رسانه های جمعی، نیاز به تحصیلات در این رشته را پررنگ تر می نماید.

مدیریت هتلداری

امروزه تنها داشتن سرمایه برای توسعه ی هتل داری کافی نیست بلکه دانش، مهارت و توانمندی کارکنان، عاملی بسیار کلیدی برای افزایش کیفیت خدمات می باشد.

موسیقی-ساز ایرانی

ایران خاستگاه موسیقی‌هایی غنی و متنوع است و موسیقی سنتی ایران به عنوان یکی از مؤلفه‌های فرهنگ و هنر ایرانی، نوازشگر روح ایرانیان است.

معماری داخلی

عمل ساخت بنا یکی از قدیمی ترین تکنیک های فرهنگی شناخته شده برای بشر است. معماری ایجاد هماهنگی میان جهان مادی و زندگی انسانی است.

موسیقی-ساز کلاسیک

جایی که کلام بازمی‌ماند، موسیقی زبان می‌گشاید. موسیقی هنری است که از الهامات درونی نوازنده آن نشئت گرفته و آرامش را به مخاطبینش القا می کند.

هنرهای تجسمی-گرافیک

گرافیک اثری هنری است که پیامی را به صورت بصری در کوتاه ترین زمان ممکن به مخاطب خود منتقل می کند و در او تاثیر مشخصی می گذارد.

هنرهای تجسمی-عکاسی

ماندگار نمودن خاطرات و زیبایی های اطراف ما به کمک هنر عکاسی ممکن می گردد. این هنر رسانه ای قوی از بیان و ارتباطات بین انسان ها می باشد.

بازیگری

هنر هفتم فرآیندی است علمی و عملی که به کمک آن مفاهیم زندگی و رویدادها با هنر بازیگر به مخاطب منتقل می شود. فراگیری این هنر، شاخه های مختلف علمی و هنری را در بر می گیرد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!