اصفهان اتوبان شهید دستجردی مجموعه سیتی سنتر طبقه سوم و چهارم 03136550515 [email protected]

دانشگاه جامع علمی-کاربردی،پردیس بین امللی اصفهان سیتی سنتر

رشــته های تحصیلی

معماری داخلی:

رشته ی معماری داخلی به منظور تربیت نیروهای آشنا به مبانی نظری معماری داخلی و متخصص مبانی عملی آن است. ماهیت این رشته، میان‌ رشته ‌ای بوده و به میزان بهره‌ مندی از دانش معماری و علم محاسبات و دانش فنیِ تحلیل انسان- محیط- محصول، از ظرفیت ‌های هنری برای زیباسازی بستر زیست انسان نیز استفاده می ‌کند. تمامی بناهای معماری و برخی از محصولات مبلمان شهری و طراحی صنعتی می ‌تواند در دایره ی فعالیت ‌های یک معمار داخلی بگنجد. دانش یک معمار داخلی مکمل فعالیت ‌های بسیاری از هنرمندان و مهندسان است. دانش ‌آموخته دوره کارشناسی معماری داخلی، دارای مهارت‌ های لازم برای فعالیت در بازار طراحی فضاهای داخلی ساختمان ‌ها بوده و می ‌تواند این مهم را با فعالیت‌ در شرکت ‌های فنی و مهندسی یا تأسیس شرکت وکارگاه انجام دهد.


مدیریت هتلداری:

تنوع خدمات در هتل توسط نیروهای متخصص انجام می گردد و این تخصص رضایت میهمانان را فراهم می کند. این رشته زمینه ی تربیت نیروهای متخصص را مهیا می سازد. امروزه تنها داشتن سرمایه برای توسعه ی هتل داری کافی نیست بلکه دانش، مهارت و توانمندی های مدیر هتل عاملی بسیار کلیدی می باشد. وجود افرادی که با اصول مدیـریتی و مهارت هتل داری ازجمله راه های مدیریت کارکنان، نحوه ی برقراری ارتباط با مشتریان، نحوه ی اسـتفاده از سیستم های مدیریت هتل و اصول مهمان داری آشنایی داشته باشد، ضرورت و اهمیت این رشته را مشخص می کند.


مدیریت کسب و کار:

آشنایی با مبانی نظری کسب و کار، آموزش های مهارت های لازم برای اداره ی واحدهای صنفی تولیدی، خدمات فنی و خدمات توزیعی در این دوره محقق می گردد. مدیریت کسب و کار با توجه به نیاز جامعه رو به رشد امروزی کشور و با هدف تربیت مدیرانی که کارکردهای کلان مدیریتی در سطوح مختلف را به گونه ای رشد یافته به اجرا درآورند، در زمره گزینه های موجود برای انتخاب رشته ی تحصیلی قرار گرفته است. تحلیل مسائل و ارائه راهکارهای قابل اجرا برای انواع واحدهای تولیدی و خدماتی، سیستم های اطلاعات مدیریت (MIS) ، مباحث رفتار سازمانی و مدیریت موثر منابع انسانی و در نهایت برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک گوشه ای از موضوعات مورد بحث در رشته ی مدیریت کسب و کار هستند که در این رشته به تفصیل مورد بررسی قرار می گیرند.


هنرهای تجسمی-گرافیک:

گرافیک هنر ارتباط بصری است که پیامی را از ترکیب تصویرها، واژه‌ها و ایده‌ها اطلاعاتی را به تماشاگر منتقل کرده و به ویژه در او تاثیر مشخصی می گذارد. گرافیک مترادف هنر ترسیمی، تصویرسازی، نمودار یا طرح همراه با موضوعات چاپی می باشد. این رشته با بکارگیری تکنیک های مختلف خلق آثار بر روی سطوح مختلف نظیر کاغذ، دیوار، بوم، فلز، چوب، پارچه، پلاستیک، نمایشگر رایانه، سنگ و … وظیفه ی انتقال پیام به مخاطب به بهترین نحو ممکن را بر عهده دارد. فارغ ‌التحصیلان این دوره قادرند با تهیه انواع طرح برای معرفی و ارائه یک موضوع مانند علامت و اطلاعات (آرم سازی، پوستر سازی و…)، اجرای انواع صفحه آرایی، آموزش هنر، طراحی و تصویر سازی برای عنوان های مختلف، طراحی تبلیغات ( کاتولوگ، بروشور و…) در بازار کار فعالیت نمایند.


گردشگری:

صنعت گردشگری بزرگ ترین‌، گسترده‌ ترین و متنوع‌ ترین صنعت در دنیاست. در بسیاری از کشورها‌ این صنعت منبع اصلی درآمد، ایجاد اشتغال و عامل توسعه زیرساخت ‌هاست؛ بنابراین لازم است افرادی در این زمینه آموزش دیده و به صورت تخصصی فعالیت نمایند. وظایف مربوط به مشاغل حوزه ی خدمات گردشـگری شامل ایجاد تسهیلات لازم برای سفرهای انفرادی و گروهی، تأمین مکان و وسایل سـفر و گشت های برنامه ریزی شده، احاطه به قوانیــن و مقررات مسافرت و تردد، منوط به دانش فنـی و تسلط به تکنـــولوژی های روز بوده که در این رشته محقق می شود. .

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!