اصفهان اتوبان شهید دستجردی مجموعه سیتی سنتر طبقه سوم و چهارم 03136550515 [email protected]
  1. 1
  2. 2
  3. 3

به دانشگاه جامع علمی-کاربردی مرکز سیتی سنتر خوش آمدید!

ثبت نام

درباره ما

مرکز آموزش علمی- کاربردی اصفهان سیتی سنتر با هدف گسترش مرزهای دانش و فناوری، افزایش کیفیت آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد در بهمن ماه سال ۱۳۹۲ در مجموعه قلب شهر تأسیس شده است. این مرکز تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه جامع علمی-کاربردی در حال فعالیت می باشد.

اطلاعات بیشتر

جدیدترین اخبار
اردیبهشت 22، 1399
انتخاب مدیرگروه رشته هتلداری مرکز سیتی سنتر به عنوان کارآفرین برتر دانشگاه
کمیته کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی کشور، خانم دکتر فریبا یوسفی مدیر گروه رشته هتلداری مرکز علمی کاربردی اصفهان سیتی سنتر را به عنوان کارآفرین برتر دانشگاه معرفی کرد.
اردیبهشت 10، 1399
تمدید مهلت ثبت نام در شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت
با توجه به تعطیلی مراکز آموزش علمی-کاربردی به دلیل شیوع بیماری کرونا دبیرخانه شانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه مهلت ثبت نام در این جشنواره را تمدید کرد.

رویدادها

شروع: آبان 03، 1398 پایان: آبان 03، 1398
مسابقه سازه های ماکارونی
از تمامی داوطلبان شرکت در سری مسابقات سازه دعوت به ثبت نام میشود
ثبت نام

رشته های تحصیلی

در زمینه ی فرهنگ و هنر و مدیریت و خدمات اجتماعی
در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته

هنرهای تجسمی-گرافیک

گرافیک اثری هنری است که پیامی را به صورت بصری در کوتاه ترین زمان ممکن به مخاطب خود منتقل می کند و در او تاثیر مشخصی می گذارد.

مديريت کسب و کار

در دنیای پر رقابت امروز، نیاز به آشنایی با مبانی نظری کسب و کار و مهارت های لازم در این زمینه برای پیش برد اهداف حرفه ای و موفقیت در آن به وضوح احساس می شود.

مدیریت هتلداری

امروزه تنها داشتن سرمایه برای توسعه ی هتل داری کافی نیست بلکه دانش، مهارت و توانمندی کارکنان، عاملی بسیار کلیدی برای افزایش کیفیت خدمات می باشد.

معماري داخلي

عمل ساخت بنا یکی از قدیمی ترین تکنیک های فرهنگی شناخته شده برای بشر است. معماری ایجاد هماهنگی میان جهان مادی و زندگی انسانی است.

گردشگری

صنعت گردشگری گسترده‌ ترین و متنوع‌ ترین صنعت در دنیاست. در بسیاری از کشورها‌ این صنعت منبع اصلی درآمد، ایجاد اشتغال و عامل توسعه ی زیرساخت ‌هاست.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!